Будівництво будинків під ключ в Тернополі

Компанія «Блум19» – лідер на будівельному ринку України з багаторічним досвідом роботи. Ми пропонуємо зведення котеджів, елітних будинків і дач під ключ. В ході будівництва розробляються індивідуальні проекти, в яких враховуються всі побажання клієнта. Будівництво будинків під ключ в Тернополі- один із пріоритетних напрямків роботи компанії. У штаті працює багато фахівців різного спрямування, тому ми готові запропонувати послуги з різних сфер будівництва. Роботи ведуться швидко, об’єкти завжди здаються в обумовлені терміни.

Матеріали для будівництва будинку під ключ

Побудувати будинок під ключ – справа відповідальна, і ми це прекрасно розуміємо. Тому робимо все, щоб замовник залишився задоволений виконаною роботою, а будівлі, зведені нашими фахівцями, відповідали всім вимогам якості, були зручними, комфортними і безпечними. Ми пропонуємо будівництво:

 • котеджів, елітних будинків та садиб;
 • заміських дач;
 • приватних будинків різної поверховості;
 • таунхаусів.

На етапі переговорів з клієнтом обов’язково визначається матеріал, з якого будемо будувати майбутнє будівлю. Це може бути:

 • газо-, шлако і пінобетон;
 • цегла;
 • поризована камінь;
 • деревина;
 • пінополістиролбетон.

У кожного з будматеріалів є свої переваги і недоліки, які необхідно врахувати ще до початку будівельних робіт. Також ми використовуємо різні технології будівництва. Цегляні будинки довговічні, відрізняються високими якісними характеристиками і дозволяють застосовувати складні архітектурні форми.

Будинки з піноблоків не менше міцні, але вартість будівельного матеріалу в значній мірі здешевлює будівництво. Газобетон забезпечить теплоту і геометричну точність форм. Каркасне будівництво триває недовго, значно дешевше, передбачає широку варіативність обробки. Будинки з СІП панелей вважаються енергоефективними, служать досить довго. Відмінними матеріалами для будівництва є зруб і брус. Будівлі виходять красивими і екологічними. Але, з огляду на деяких особливостей дерева, вимагають попередньої підготовки, обробки спеціальними матеріалами, які знижують пожежонебезпечність.

Будівництво будинку під ключ передбачає також і обробку його фасаду. Враховуються особливості основного будівельного матеріалу.

Так, наприклад, якщо основний матеріал будівлі це піноблоки, тоді утеплення можна і не проводити. Товщина стін в такому разі становить приблизно 500 мм, а цього цілком вистачить для гарної теплоізоляції. Однак, не облицьовувати ПІНОБЛОЧНИХ стіну просто не можна, адже сам по собі матеріал не має естетичного вигляду.

Будівництво дерев’яних будинків навпроти, облицьовувати зовсім не обов’язково, а ось без якісного утеплювача не обійтися.

До кожного приватного будинку, незалежно від того з якого матеріалу він побудований, висуваються основні вимоги. Він повинен бути теплим, екологічно безпечним і комфортним для клієнта.

Який би матеріал ви не вибрали, фахівці компанії «Блум19» зроблять все, щоб готовий будинок був якісним і прослужив своїм господарям якомога довше.

Як побудувати будинок «під ключ» в Тернополі?

Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути впевненими в якості робіт. За бажанням клієнта ми зводимо коробки, будинки під обробку і вдома під ключ.

Так умовно називається частина майбутньої будівлі. Як правило, коробка складається з фундаменту, стін і покрівлі. Фундамент – основа будь-якої будівлі, від того, наскільки якісно він буде облаштований, залежить, наскільки міцним буде майбутня будова. Застосовується кілька різновидів фундаментів:

 • стрічковий;
 • стовпчастий;
 • фундамент;
 • монолітно-армований.

Після заливки фундаменту приступають до наступного етапу – зведення стін з того матеріалу, який вважає за краще замовник.

Будівництво покрівлі – це цілий комплекс робіт. Дах складається з дерев’яного каркаса, утеплювача і покрівельного покриття. Без даху будівництво коробки вважається незавершеним.

Будинки під обробку

Ця послуга більш затребувана, фронт робіт тут куди більш великий. За великим рахунком, зводиться повноцінний житловий будинок, але роботи не передбачають обробку. Після того, як ми зустрінемося з замовником, обговоримо, чого саме він хоче, починається робота згідно з проектними даними. Етапів набагато більше:

 1. Пристрій фундаменту. Різновид підстави вибирається, виходячи з багатьох факторів, таких, як властивості грунту, поверховість майбутньої будови. Чим вище будівля, тим потужнішим має бути його підставу. Заощадити в цьому випадку вдасться тільки в тому випадку, якщо в якості будівельного матеріалу вибрати піно, газобетон або керамоблоки – вони легкі. Після заливки фундамент обов’язково «вистоюється», щоб набратися міцності. Даний етап триває не менше місяця.
 2. Зведення стін . Перед тим, як приступити до наступного етапу, слід подбати про гідроізоляцію фундаменту і тільки після цього рухатися далі. Стіни повинні бути не тільки міцними, але і теплими. Для цього проводяться додаткові роботи по їх тепло-, шумо- і гідроізоляції.
 3. Покрівельні роботи. В першу чергу проводять монтаж кроквяної системи з гідро-, паро- та теплоізоляцією. Врахуйте, що дах не тільки захищає мешканців будинку, але і є його окрасою. Вибір покрівельних матеріалів дуже широкий, головне – не розгубитися в цьому різноманітті.
 4. Підключення комунікацій. На завершальному етапі проводяться електрику, вода та інші комунікації до будинку.
Будинки під ключ

Ця послуга є найбільш затребуваною у покупців, хоча ціна будинку під ключ – найвища. Вибираючи нашу компанію, ви гарантовано отримаєте будиночок своєї мрії. А з послугою «під ключ» зможете в’їхати в нього відразу, як тільки закінчиться будівельні роботи.

Крім будівельних робіт наші фахівці зроблять якісну внутрішню і зовнішню (при необхідності) обробку будинку. Крім того, етапи будівництва «під ключ» припускають допомогу у виборі ділянки, отримання всіх дозвільних документів. Наші дизайнери та архітектори грамотно спроектують майбутнє будова. Після зведення будинку фахівці впорядкують територію. І тільки після цього здадуть проект в експлуатацію.

Все це позбавить вас від зайвих проблем, які можуть бути пов’язані з будівництвом. Замовити цю послугу – все одно, що купити готовий будинок. Всі турботи «Блум19» візьме на себе.

Вартість будівництва будинку в Тернополі та Тернопільській області

Вартість будівництва будинку може бути різною. Остаточна ціна залежить від комплексу послуг, які надає компанія, складності роботи, а також матеріалів, які ви виберете. Так, проектування коштує від 90 грн. / М2. Більш докладні розцінки можна дізнатися в представленому на сайті прайсі .

Ми завжди дбаємо про своїх клієнтів, тому готові запропонувати вигідні умови співпраці та зручні способи оплати роботи, які заздалегідь обумовлюються і вказуються в договорі. Найбільш зручний варіант – поетапна оплата, яка проводиться після певних виконаних робіт.

Етапи будівництва будинків під ключ в Блум19

У вас є ідея, але ви не знаєте, як її втілити в життя? Зверніться до нас – реалізація будь-якого проекту від моменту виникнення ідеї до її повного втілення в реальність:

 • Ідея. Якщо у вас є мрія – ми обов’язково втілимо її в реальність. Зателефонуйте нам, призначте зустріч і ми все обговоримо.
 • Узгодження. Будь-яка ідея вимагає оформлення, і для цього необхідне узгодження багатьох нюансів, закріплених на папері а також ціна повинна задовольняти замовника.
 • Кошторис. Щоб зрозуміти скільки, яка сума буде потрібно, треба скласти кошторис із зазначенням цін на витратні матеріали, а також їх кількість.
 • Реалізація. Після того, як договір підписаний, ми приступаємо безпосередньо до виконання замовлення. Побудувати будинок вашої мрії.
 • Решта. Робота закінчена точно в строк, з дотриманням всіх нормативів і правил. Вам залишається тільки прийняти роботу і отримати свій новий ідеальне житло.

Будинки з газоблоку

Теплоізоляція, паропроникність, вогнестійкість, морозостійкість, щільність, екологічність, звукоізоляція- ці переваги говорять самі за себе.

цегляні будинки

Цегла виключно готується. Будинки з цегли будуємо для будинків більше 2 поверхів.

Будівництво приватних, заміських будинків «під ключ» передбачає проведення цілого ряду будівельних заходів, починаючи від грамотного складання, розрахунку кошторису на виконання робіт на кожному етапі будівництва до фінішної обробки будови. Тобто клієнт по завершенню будівництва отримує будинок повністю придатний для експлуатації та проживання.

Від чого залежить ціна будинку під ключ?

Плануючи будівництво приватного будинку забудовника цікавить у скільки обійдеться будівництво, адже кожна людина хоче вкласти гроші раціонально і вигідно.

Ціна будинку під ключ залежить від наступних факторів:

 • використовуваної технології будівництва;
 • складності архітектурної конструкції;
 • вибору ділянки, площі;
 • якості, кількості використовуваних матеріалів для будівництва, зовнішньої, внутрішньої обробки;
 • призначення будинку (сезонне, постійне проживання);
 • витрати на транспортування матеріалів, техніки до місця зведення об’єкта;
 • вартості послуг будівельної організації.

Первісна вартість об’єкта, його весняний вид визначається на етапі проектування. Будівельна компанія проводить необхідні виміри, розрахунки, враховуючи побажання замовника.

Тільки точний кошторис, складена фахівцями Блум-19, визначить підсумкову вартість приватного, заміського, дачного будинку, котеджу.

Переваги будівництва будинків під ключ в Тернополі від компанії Блум 19

Будівельна компанія «Блум19» має багаторічний досвід роботи в приватному будівництві. Наш перелік послуг досить широкий, ми проводимо весь спектр робіт – починаючи від підготовки ділянки і закінчуючи оздоблювальними роботами. Вибираючи нас, ви вибираєте високу якість. Під час роботи наші фахівці дотримуються всіх правил і норм.

Робота ведеться швидко і оперативно. Ніяких затримок або зволікань, будьте впевнені, що об’єкт буде зданий вчасно. У нашому розпорядженні – все необхідне обладнання, яке може знадобитися. Інструменти – нові і сучасні, техніка – справна і професійна.

Одне з найбільших переваг нашої компанії – прийнятна вартість. Для постійних клієнтів розроблена гнучка система знижок. Звернувшись до нас, ви ніколи не пошкодуєте про прийняте рішення. Купувати будинок тепер так легко!