Будівництво котеджів Львів, Тернопіль постройка з нуля

Будівництво будинків в Львові і області

Індивідуальне проектування і будівництво енергозберігаючих будинків

Будівельна компанія БЛУМ 19 виконує будівництво будинків під ключ в Києві і області з цегли, керамоблоков, газобетону і СИП панелей. Роботи ведуться в суворій відповідності до встановлених норм і стандартів.

Команда фахівців БЛУМ 19 виконує роботи з професійною точністю в установлені терміни. Кожен етап будівництва проходить під контролем технічного нагляду та головного архітектора нашої компанії. Власний будинок – це “фортеця”, яку потрібно зводити з урахуванням встановлених стандартів і потреб клієнта.

Ми створюємо і реалізовуємо індивідуальні проекти. Наші фахівці підкажуть, як краще все облаштувати для комфортного і оптимального використання простору. Допоможемо побудувати котедж під ключ, який буде відповідати запитам Замовника. Комфортність, функціональність і екологічність – три критерії, на яких ґрунтується робочий процес.

Етапи будівнитства будинків

Заливка фундаменту

Більшість людей знають про те, що найбільш важливим етапом в будівництві, є заливка фундаменту для будинку. Від того, наскільки якісно і надійно виконана ця стадія будівництва, залежить все подальше життя будови. Саме з цієї причини, необхідно дуже серйозно і ретельно проводити фундаментні роботи, і, безумовно, робити це повинні лише досвідчені і високопрофесійні майстри.

Фундамент є найважливішою частиною будь-якої будівлі. Основним його завданням є правильний розподіл ваги будинку на грунт. Щоб правильно вибрати фундамент під котедж під ключ, необхідно знати його основні типи і особенності. Заливка фундаменту під котедж в Львові виконується згідно з існуючим проектом і з використанням спецтехніки.

Заливка бетону при фундаментних роботах

Даний вид робіт, відноситься до непростих, як комусь може здатися, заходам. Досить часто при їх виконанні, приготовані траншеї повністю закидають гравієм, а потім заливають виконується заливка бетону з міксера, не беручи до уваги на такі показники, як характеристики грунту, і відповідність відбудовувати фундаменту майбутнього будинку.

Після таких дій, зовсім не дивуватися, що через невеликий проміжок часу, максимум два-три роки, після завершення будівництва будинку, в його стінах з’явиться тріщини та інші пошкодження, в подальшому постійно прогресуючі. Щоб позбутися від цієї проблеми, є два способи: наповнювати розчином, що істотно знижує експлуатацію будинку, або ж, повний ремонт фундаменту, але це складна і дорога робота.

Мурування стін з газоблоків

Газобетонний блок – це високоякісний, мінеральний, енергозберігаючий, будівельний матеріал з пористою структурою, в порах якого міститься від 80 до 90% повітря. Завдяки закритій пористій структурі він відмінно поєднує теплоізоляційні властивості з надійними характеристиками, тобто утримує тепло всередині приміщення, мінімізуючи витрати на його обігрів.

Газобетон по праву вважається одним з найпопулярніших будівельних матеріалів в Україні. Ми виконуємо кладку газобетону в заміському будівництві і при будівництві будівель громадського призначення. Відмінними рисами цього будівельного матеріалу є його помірна вартість і хороші технічні показники. Так, купивши газобетон і побудувавши будинок з нього, ви не тільки витратите набагато менше фінансових коштів на покупку матеріалів і сам будівельний процес, але і в результаті отримаєте надійне будівлю, яке прослужить не один десяток років.

Ми співпрацюємо з компаніями – виробниками газобетонних блоків Аерок, Стоунлайт, ЮДК. Своїм клієнтам запропонуємо кращу ціну на зукупку газобетону і кращі умови доставки.

Монтаж перекриття  

Перед початком монтажу каркасу будь-якої споруди проводяться необхідні підготовчі роботи. Поставка залізобетонних елементів проводиться централізовано. При монтажі збірних ЖБ конструкцій необхідно дотримуватися певної послідовності технологічних процесів, виробляти своєчасну установку постійних і тимчасових кріплень, суворо дотримуватися розмірів сполучень і примикань.

Компанія «Блум19» надає повний перелік послуг по монтажу ЖБ виробів:

Будівництво даху

Технологія монтажу вимагає дотримання наступних правил:

 • встановлення кріплення в місцях нахлесту листів здійснюється в кожній хвилі;
 • зважаючи на значне вітрове навантаження, нижні полотна металочерепиці кріплять до першої дошки над сходинкою;
 • в разі облаштування мансардного поверху, необхідно використовувати теплоізоляцію, пароізоляцію і гідроізоляцію покрівлі.

Стандартна технологія встановлення металочерепиці на дах полягає в наступному:

 • На схил даху здійснюють укладку одного листа, вирівнюють його і фіксують зверху одним гвинтом.
 • Встановлення другого елементу системи здійснюється з перекриттям по вертикалі.
 • Таким самим чином відбувається укладання ще 1-2 елементів. Потім їх вирівнюють щодо скату і карнизу і кріплять до латування.
 • Завершальний етап монтажу полягає у встановленні аксесуарів і влаштуванні зовнішніх елементів покрівлі.

Щоб уникнути оплати вартості передчасного ремонту покрівлі з металочерепиці, необхідно дотримуватися всього декількох правил:

 1. очищувати поверхню даху від снігу, сміття та забруднень;
 2. контролювати стан кріпильних елементів;
 3. прибирати органічне сміття (хвою, листя та ін.) потрібно один раз на рік за допомогою звичайної м’якої щітки;
 4. також рекомендується щорічно перевіряти ступінь затяжки саморізів і стан ущільнювачів гумових шайб. Згодом вони можуть слабшати та ставати причиною протікання води в підпокрівельний простір.

Фасадні роботи

Компанія БЛУМ 19 надає весь спектр фасадних робіт таких як:

 • Утеплення стін
 • Штукатурка зовнішніх стін
 • Покраска
 • Укладання бруківки
 • Укладання плитки