Про нас

Будівельна компанія БЛУМ19

«Блум19» – це будівельно-виробнича компанія з величезним потенціалом на ринку України, а в останні роки і зарубіжжя. Головний напрямок нашої діяльності – це будівництво будинків по енергозберігаючої технологією.

Також БЛУМ19– це компанія досвідчених львівських майстрів по ремонту квартир, комерційних, офісних та нежитлових приміщень. За плечима наших фахівців десятки відремонтованих об’єктів у Львові і Тернополі та приміських населених пунктах, де було втілено мрії їхніх власників про комфортне житло, затишний магазин чи функціональний робочий простір. Ми постійно стежимо за новими тенденціями у світі будівельних матеріалів, професійних інструментів та використовуємо їх на практиці. Для нас ремонт – це не лякаюча необхідність, це стиль життя і ми завжди готові виконувати нові цікаві завдання, втілювати авторські рішення кращих дизайнерів, незалежно від кінцевої вартості ремонту чи кількості квадратних метрів.

Окрім цього, ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми працюємо незалежно від пори року, узгоджуючи графік з власником оселі, враховуючи його побажання та рекомендації. На практиці у нас були випадки виконання замовлень для клієнтів, які перебувають в інших містах та навіть країнах, звітування відбувались у телефонному режимі, за допомогою месенджерів та соціальних мереж

Вартість наших послуг завжди перебуває у відкритому доступі для відвідувачів сайту, щоб ви особисто змогли переконатись у вигідності нашої пропозиції.

Види ремонту

Ми виконуємо усі види внутрішніх ремонтних робіт, а саме:

  • Демонтажні
  • Гіпсокартонні
  • Плиточні
  • Малярні
  • Електромонтажні
  • Сантехнічні

Майстри компанії Блум19 забезпечні усіма необхідними інструментами та володіють такими професійними навичками, щоб виконати якісний як косметичний ремонт, так і ремонт під ключ.


Дотримуємось технічних норм, завжди вкладаємось у попередньо узгоджені з клієнтом терміни виконання
Працюючи без посередників, пропонуємо доступні ціни