Наші роботи - Ремонт ванної в Тернополі

Ремонт ванної в Тернополі


Проект Description

  Ванна кімната з гарним ремонтом і сучасною сантехнікою-важливе доданок комфорту.

  Фото ремонту ванної

  Фахівці Блум19 займаються ремонтом ванних більше 15 років: разом з виробниками сантехнічного обладнання ми пройшли шлях від перших джакузі до душових боксів з гідромасажем і турецькою лазнею, від одноважільних змішувачів до термостатів з каскадним виливом, від гігієнічних душею до електронних кришок-біде. Звертаючись до нас, ви отримаєте не просто якісний ремонт санвузла під ключ — ми проаналізуємо ваші побажання і запропонуємо сучасне, функціональне і оптимальне за вартістю технічне рішення.

  Компанія Блум19 працює у всіх цінових сегментах, від економ-класу до ексклюзиву, але незалежно від рівня і вартості ремонту ванної ми починаємо роботу з вимірів і розрахунків, виконуємо нормативні вимоги ДБН та ДСТУ, дотримуємося технологію робіт і використовуємо матеріали останнього покоління.

  Наші ціни на ремонт ванної/суміщеного санвузла серпень 2020 року)

   

  Послуга

  Ціна

  Косметичний ремонт ванної

  Економ-класвід 10000 грн
  Євроремонтвід 12000 грн
  Преміум-класвід 15000 грн

  Капітальний ремонт ванної під ключ, з заміною комунікацій

  Економ-класвід 25000 грн
  Євроремонтвід 30000 грн
  Преміум-класвід 35000 грн

  Демонтаж/монтаж приладів

  змішувача, виливу, душавід 300 грн
  унітазу, бідевід 600 грн
  раковинивід 500 грн
  душової кабіни, ваннивід 1000 грн
  рушникосушкивід 800 грн
  підведення комунікацій до приладувід 650 грн/точка

  РЕМОНТ ВАННОЇ ПІД КЛЮЧ

  Демонтажні та підготовчі роботи у ванній кімнаті

  • При демонтажі старої плитки, клею, цементу, стяжки підлоги ми використовуємо професійні перфоратори та відбійні молотки: швидкість виконання робіт в 3-5 разів вище, ніж при роботі аматорським інструментом.
  • Для вирівнювання стін і підлоги у ванній може використовуватися плитковий клей, наливна підлога, цементно-піщана стяжка, штукатурка. Перед початком ремонту в санвузлі виконується геодезична розмітка з використанням гідрорівня або лазерного рівня.
  • В обов’язковому порядку проводиться гідрофобізація підлоги і стін санвузли обмазувальної гідроізоляцією Кнауф Флехендихт, Глімс Водостоп або аналогами, кути і стики додатково проклеюються герметизуючої стрічки.

  Розводка труб водопостачання та каналізації

  Розводка труб у ванній кімнаті виконується за колекторної або послідовною схемою з використанням сучасних, технологічно грамотних рішень:

  • труби з поліетилену низького тиску ПНД, електродифузійне зварювання
  • мідні труби, капілярна пайка
  • поліпропіленові труби, муфтове зварювання за стандартом DVS (Німеччина)
  • металопластикові труби, збірка на фітингах
  • труби ПВХ, герметичний монтаж в розтруб

  Ремонт комунікацій у ванній кімнаті типового багатоквартирного будинку з супутніми загальбудівельними роботами в середньому займає від 1 до 3 днів, при цьому нові матеріали розраховані на безперервну роботу протягом 30 і більше років.

  Оздоблення ванної по євростандарту

  Майстри Блум 19 знають, що гарний санвузол-це в першу чергу естетично покладена плитка на підлозі і стінах. Перед початком ремонту ми виконуємо заміри і робимо віртуальну розкладку плитки, яка дозволяє правильно розташувати малюнок і звести до мінімуму відсоток відходів. Від класичного квадрата і елегантною діагональної укладання до авторського набірного малюнка — ми можемо реалізувати будь-який задум і дизайн-проект. Професійні імпортні плиткорізи, каменерізні верстати і гідроабразивне різання дозволяють акуратно і точно нарізати плитку, запив торці під кутом 45° для стиків, облицювати елементи складної форми. Для створення ідеально рівних підлог і стін без перепадів глибини на стику плиток використовується тривимірна система вирівнювання. Вирівнювання стелі у ванній кімнаті може бути виконано штукатуркою з армуванням, також монтуємо фальш-стелі з ГКЛ, пластикових або алюмінієвих рейок, встановлюємо матові і глянсові натяжні стелі.

  Установка сантехнічного та електрообладнання

  Фахівці Блум19 працюють з вітчизняним і за-рубіжним обладнанням різної вартості: від недорогих варіантів до дизайнерських моделей.

  За роки роботи ми встановили в квартирах і будинках Тернополя більше 10000 сантехнічних і електричних приладів:

  • Змішувачі, крани, вентилі – двохвентильні, одноважільні, термостатичні, сенсорні, накладні, вбудовані, окремо стоять
  • Душові стійки, кабіни, каскадні виливи, тропічні душі, душі відкритого типу (walk-in shower, wet room)
  • Чавунні, акрилові, гідромасажні ванни, гідро бокси, міні-сауни
  • унітази, біде-підлогові, підвісні з інсталяцією, з гігієнічним душем, з електронним сидінням
  • світильники вбудовані, накладні, підвісні
  • Електророзетки, вимикачі, димери
  • Системи електричної та водяної теплої підлоги під ключ
  • Пральні та сушильні машини
  • накопичувальні та проточні водонагрівачі
  • Фільтри очищення води
  • Лічильники води

  Ви можете без коливань довірити нам дорогу сантехніку, світильники та електрообладнання: точки приєднання розмічаються по лазерному рівня, підключення виконується за технологічною картою виробника.

  Зварювальні роботи у ванній

  В капітальний ремонт ванної кімнати часто входить заміна або перенесення рушникосушки, модифікація водопровідних та каналізаційних стояків. Зварювальні роботи на об’єктах БЛУМ19 в Тернополі виконують фахівці 4-6 розрядів: гарантуємо надійні і акуратні зварні шви.