Встановлення опалення Тернопіль

Монтаж опалення та сучасні технології

Монтаж опалення, на перший погляд, не містить в собі складних технологічних операцій, але чим він кращий виконаний, тим затишніше в будинку. Монтаж опалення приватного будинку в Києві, як і монтаж внутрішнього опалення в квартирі, має свої особливості, і ми, компанія Блум19, знаємо про це, як ніхто інший, адже наша спеціалізація  інженерні системи під ключ !

Складання грамотного проекту і монтаж системи опалення є найбільш важливою частиною облаштування будь-якого приміщення. При цьому кожен етап повинен бути продуманий до дрібниць, щоб потім ви не зіткнулися з такими прихованими проблемами, як:

 • невірно вибрано обладнання;
 • встановлено недостатню кількість радіаторів;
 • невірно змонтовані труби;
 • використаний неякісний матеріал та ін.

Звернення в велику монтажну організацію виключить всі проблеми, пов’язані з підбором обладнання, матеріалів, установки системи. Це означає, що у вашому приміщенні буде затишно і дуже тепло, а оплата за обігрів буде невисокою.

 

У той же час кожен елемент системи обігріву окремо і всі елементи разом повинні:

 • мати найменшу масу і габарити, бути, по можливості, прихованими;
 • виключати вихід з ладу протягом 30-50 років;
 • забезпечувати можливість поагрегатного обслуговування / ремонту;
 • встановлюватися окремо, адже монтаж водопостачання і каналізації може бути проведений раніше, але з урахуванням можливості безперешкодного підключення до цих систем і опалювальних елементів;
 • бути максимально автоматизованими.

Чи означає це, що таке обладнання коштує дорого? – Ні в якому разі. Правильний підбір компонентів фахівцями Блум19 НЕ спустошить Ваш гаманець!

Наші чесні ціни на монтажні роботи по опаленню

Вид робітОд. вим.Ціна, грн.
  1Ціна установки радіатора опаленняшт.649
  2Ціна установки внутрипідложні конвектора (без автоматики)шт.1199
  3Прокладка труб Ø16-20 мм (PEX, металопластик, PPR)м. п.29
  4Прокладка труб Ø25-32 мм (PEX, металопластик, PPR)м. п.39
  5Прокладка труб Ø40-50 мм (PEX, металопластик, PPR)м. п.59
  6Прокладка труб Ø75-110 мм (PEX, металопластик, PPR)м. п.99
  7Ціна установки розподільчої гребінки до 5 контурівшт.899
  8Ціна установки розподільчої гребінки понад 5 контурівшт.999

Монтаж опалення в будинку / квартирі в Тернополі

Що стосується схемотехнической реалізації автономної системи обігріву квартири, тут перевага віддається малим габаритам обладнання та високим коефіцієнтам тепловіддачі. Джерелом тепла служить газовий або електричний котел, а основними споживачами виступають біметалічні радіатори, конвектори або тепла підлога. В реаліях приватного будинку відсутні будь-які обмеження на вид джерела тепла, а також на кількість і вид його споживачів. Застосування теплових насосів і геліосистем в комбінації з традиційними котлами дозволяє опалювати приватне житло практично безкоштовно, однак вимагає високої якості початкової установки.

Чи означає це, що таке обладнання коштує дорого? – Ні в якому разі. Правильний підбір компонентів фахівцями Блум19 НЕ спустошить Ваш гаманець!

 

Монтаж опалення: все починається з проекту

У питаннях обігріву наш порада така: створення або модернізація системи обігріву повинна починатися з проекту! Грамотно складений проект опалення дозволяє знизити гідравлічний опір і зменшити теплові втрати магістралей, знизити навантаження на елементи системи і підвищити термін її служби. Ставите питанням, як його скласти?

Рекомендуємо звернутися в компанію Блум 19. Наші фахівці мають солідний практичний досвід реалізації високоефективних систем обігріву будь-якого типу та рівня складності. Ми виконуємо:

 • попередній і остаточні розрахунок тепловтрат об’єкта;
 • підбір повного комплекту необхідного обладнання (від котлів до фурнітури);
 • монтаж опалення приватного будинку (Тернопіль) або котеджу;
 • монтаж внутрішнього опалення квартир, офісів, магазинів, ТРЦ;
 • проектування і монтаж систем опалення для промислових підприємств, установ і складів;
 • сервісне  обслуговування систем опалення  після установки;
 • модернізацію існуючих систем обігріву під нові завдання.

Монтаж опалення: обладнання для установки

Найпопулярнішим опаленням багатоповерхових будівель і приватних будинків є централізована система. Часто трапляється так, що до неї підключитися дуже складно або практично неможливо, тому власник замислюється про монтаж опалення автономного типу.
Зараз виробники пропонують різні види обладнання. Пристрої відрізняються між собою конструкцією, принципом роботи, продуктивністю та іншими параметрами.
Найпоширеніше  газове обладнання  вимагає до себе особливої уваги. Устаткування встановлює газопостачальна організація і її фахівці високого класу, які мають спеціальну освіту і дозвіл до подібного виду робіт. Перевага установки в тому, що ви забезпечите себе недорогим опаленням.
твердопаливні котли для водяного опалення – ідеальне рішення для будь-якого приватного будинку, де тверде паливо є дешевим енергоресурсом: дров’яні відходи, пелети, торфяні брикети тощо. Котли випускаються різних видів в залежності від того, чим ви будете опалювати свій будинок.
Дуже зручні  комбіновані котли . У тому випадку, якщо закінчиться запас твердого палива або ви їдете у відрядження, то можна перейти на інший вид енергоресурсів, наприклад, електричний.
електричний котел для водяного опалення найдешевший і простий в монтажі. Але необхідно прорахувати всі витрати, які ви понесете в процесі експлуатації. Сьогодні, крім тенів, доступні більш сучасні моделі, які вважаються дуже економічними: електродні та індукційні. Вони не займають багато місця і прекрасно підходять для приміщень невеликої площі.
Найдорожчим і складним в монтажі є тепловий насос, який після установки буде забезпечувати вас безкоштовною тепловою енергією все життя.
Корисно мати альтернативні джерела обігріву, які часто можуть виступати і основними.
Конвекторні пристрої  настінного і стосується систем типу можуть бути встановлені в приміщеннях з низькими підвіконнями або французькими вікнами в підлогу.
Водяні і електричні підлоги дуже комфортні і популярні в наш час. Їх частіше встановлюють в приватних будинках і котеджах.
Екологічними є прилади  геліосистем , які встановлюють в сонячних регіонах. З їх установкою в ваш дім прийде безкоштовне тепло, а мінімум гаряча вода.

Якісний монтаж опалення в Києві це комплекс заходів від проекту до запуску системи в експлуатацію. Для всіх видів робіт потрібні фахівці з відмінними знаннями теорії і солідним практичним досвідом. Всіма ресурсами володіє наша компанія.